Wakacje Chorwacja

Chorwacja wczasy

Pomimo stałego wzrostu cen Chorwacja nadal pozostaje najtańszym krajem południowej Europy, idealnie nadającym się na wakacje. Krystalicznie czysta woda i górzyste wybrzeże tworzą wyjątkowo piękne krajobrazy.
Chorwacja, jako kierunek wakacyjny, polecana jest osobom lubiącym samodzielnie organizować czas, gdyż Chorwacja to kraj, gdzie na wczasy jeździ się głównie swoim samochodem.
Wczasy w Chorwacji można spędzać zarówno w sezonie (lipiec, sierpień), jak i czerwcu, czy we wrześniu. Woda w Adriatyku jest ciepła już od połowy maja, a turyści zażywają kąpieli do połowy października.
Urlop w Chorwacji spędzają praktycznie wszystkie nacje z Europy, ale nie brak tu Amerykanów, Australijczyków czy Japończyków. Wybrzeża Dalmacji uchodzą za jedne z najpiękniejszych na świecie, oferując wspaniałe miejsca na wakacje.
Dalmacja wczasy, to termin, który często przewija się w czasie rozmów z naszymi gośćmi. Wakacje w Dalmacji można spędzić na wiele sposobów, od aktywnego wypoczynku poczynając przez spędzanie czasu na zwiedzaniu pereł Adriatyku, skończywszy na leniwym plażowaniu na przepięknych plażach.
Niewątpliwie wczasy Chorwacja to hasło często goszczące na ustach osób lubiących nurkować i podziwiać wspaniały podwodny świat południowego Adriatyku. Nie znajdziemy tu raf koralowych, takich, jakie podziwiac można w Egipcie, ale kolorowe ryby, przejrzystość i niezwykle intensywny kolor wody zachęcają do podwodnych wypraw podczas urlopu w Chorwacji.
Decydując się na wczasy w Chorwacji nie zapomniałbym o miejscowości Orebić.

Wakacje Orebić

Miejsce to w sposób niezwykły magnetyzuje ludzi i charakteryzuje się bardzo dużym współczynnikiem powracających gości. Jest on naturalnym, kolejnym przystankiem w podróżowaniu
po Dalmacji. Większość osób swoją przygodę z Chorwacją zaczyna w części północnej kraju, ale przyjazd na południe powoduje, że kolejne wakacje w Chorwacji chcą spędzić właśnie w Orebiću.

Wakacje Chorwacja

Warto je zaplanować i spędzić w czasie niekrótszym niż dwa tygodnie. Nie bez przyczyny mówi się, że Adriatyk leczy bezsenność. Po pierwszym tygodniu pobytu wiele osób zaczyna odczuwać, że dopiero zaczęły wypoczywać, a czas urlopu zbliża się ku końcowi.
Zaplanuj swoje wczasy w Chorwacji i zapoznaj się z oferowanymi przez nas apartamentami:

Szczególnie przez nas polecane apartamenty w Orebicu:

Apartamenty Niksza gruntownie wyremontowane w 2010r.
Wlla Marina Świetna oferta dla większych grup
Willa Serenada Luksus w dobrej cenie.
Willa Mirjana w Pernie Piękne apartamenty o podwyższonym standardzie.
Willa Dragan Znakomity stosunek jakości do ceny

Jeśli nie wiesz na jaki apartament powinieneś się zdecydować, zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami, którzy chętnie zaproponują optymalne rozwiązanie tak, by Twój urlop w Chorwacji był niezapomniany.
W naszej ofercie są duże i mniejsze apartamenty, zróżnicowane pod względem ceny, standardu, położenia:

Zobacz niektóre z nich:

willa Marija Ap5   Roberta Orebic Ap3   Apartamenty Niksza Orebic
Komentarze

Od kilku lat planujemy z mężem wakacje w Chrowacji, ale zupełnie nie wiemy dokąd pojechać? Myśleliśmy o Istrii ale wiele osób nam to odradza, bo nas głównie interesuje wypoczynek. Co byście na polecili na ten pierwszy urlop na Chorwacji? Czy faktycznie wyspy są takie drogie, że nie ma sensu się tam pchać? Myśleliśmy o tym półwyspie, ale za mało o nim wiemy. Proszę o jakieś info. Może mi coś doradzicie, bo już jestem zmęczony poszukiwaniami i boje się, że znów się na Bułgarii skończy.
Ja w ogóle nie rozumiem wycieczek zorganizowanych. Po co? Tu wszystko jest wystarczająco dobro zorganizowane. Świetne plaże, fajne mieszkania, super jedzenie wiec poco wycieczka zorganizowana? Ja wole jechać sam na Chorwację, bo co tu ORGANIZOWAĆ? Wyjście na plaże? Ja uważam, że właśnie z dziećmi trzeba jechać na wczasy niezorganizowane. Co ci po pokoju w hotelu? Nie ma jak z dzieckiem przy stole usiąść, bo go w pokoju najczęściej nie ma...;) Ja tam wolę mój apartament u Ivicy.
Od lat jeżdzę do Chorwacji. Na jedne wakacje pojechaliśmy z dziećmi do Bułgarii. Coż, może Bułgaria się komuś podoba, ale to raczej tylko tym, co nie znają Chorwacji. Jak ktoś w Chorwacji ma fajną miejscówkę, to Bułgaria wypada strasznie blado. W Chorwacji są bardzo dobre plaże i wspaniały Adriatyk. Jedzenie jest wspaniałe, widoki przepiękne, ludzie zyczliwi. Ja mogę Chorwację do Grecji porównać, ale do Cro jest bliżej i jest taniej. Najlepsze plaże są na południu i na Korćuli. Ja polecam Orebić albo Perne u Pani Mirjany ;) Pozdrawiamy z Lublina.
Chorwacja to super pomysł na tygodniowe wakacje z całą rodziną. Dojechać można nawet własnym transportem, ale ja raczej nie ryzykowałabym takiej podróży samochodem wraz z małymi dziećmi, znacznie lepiej wypadają wycieczki zorganizowane.

7.8
Liczba opinii: 4Liczba wyświetleń: 110431

(95)

Polecane obiekty