O nas

Nasz system bookingowy jest bardzo szybkim i bezpiecznym rozwiązaniem. Reklamodawcy, którzy oferują  swoje obiekty za pośrednictem naszej platformy są przez nas weryfikowani a wszelkie informacje przez nich przekazane są  skrupulatnie sprawdzane.
Pomimo stałej kontroli  na naszych stronach nie możemy ponosić odpowiedzialności za treści linków zewnętrznych, jak również za ich działanie.
Twoje dane są bezpieczne i szyfrowane, a nasza platforma bookingowa przechodzi okresowe audyty.
 

Co nas wyróżnia?

Wszelkie materiały, publikowane w naszych serwisach, przygotowywane są zawsze przez ludzi kochających podróże i realizujących z pasją powierzone im zadania.
Nasz zespół pracuje nad stworzeniem bazy wiedzy, która daje możliwość zaplanowania niezapomnianych wakacji.
Jednak najwiekszą zaletą jest platforma bookingowa, będąca autorskim rozwiązaniem.
 

Naszymi klientami są nieduże pensjonaty, hotele, ośrodki turystyczne a także centra nurkowe i szkoły windsurfingu.
Zapraszmy do współpracy przedsiębiorców wynajmujących hotele, pokoje, domy wakacyjne oraz firmy świadczące usługi turystyczne.
 

Nasza misja
 

W oparciu o nowatorską i bezpieczną platformę bookingową dajemy Ci możliwość zarezerwowania wymarzonego obiektu wakacyjnego bezpośrednio u właściciela lub zarządcy obiektu.
Dążymy do tego, by Twój wybór był jak najbardziej świadomy, dlatego publikujemy treści, które pomogą poznać Ci region oraz lokalne atrakcje.
Naszym celem jest stworzenie najlepszej oferty wypoczynku letniego w oparciu o rzetelnych reklamodawców, cieszących się dobrą opinią i wysokim standardem współpracy.

Nasze cele osiągniemy poprzez stały rozwój i monitoring naszej platformy oraz szkolenie naszego personelu, jak również podnoszenie kwalifikacji partnerów.

Komentarze

Liczba wyświetleń: 27493

(49)

Polecane obiekty