Chorwacja kwatery

Polecane Kwatery Chorwacja

Kwatery Chorwacja to temat niełatwy. Najpierw trzeba sobie dokładanie odpowiedzieć na pytanie, jakiej kwatery szukamy?
Czy to mają być kwatery Dalmacja (po prostu), czy mamy juz sprecyzowane plany co do destynacji i bardziej interesują nas kwatery Orebić?
Kluczem do znalezienia odpowiedzi na te pytania jest powód wyjazdu do Chorwacji na urlop.
Jeśli zamierzasz dużo zwiedzać, szukaj podstawowego standardu w dobrej cenie.

Kwatery Dalmacja

Najlepsze kwatery Dalmacja można znaleźć w Dalmacji Południowej.
Północna część Dalmacji (okolice Śibenika, Splitu) to tereny mniej przyjazne, nacechowane dużym ruchem turystycznym zwłaszcza w okresie wakacji i zdecydowanie trudniej tutaj o kwatery prywatne.

Kwatery Orebic

Najlepiej zgłosić się do naszych agentów, którzy podpowiedzą, które kwatery w Orebic sa dla Państwa najlepsze. Prosze zawsze mieć przygotowane podstawowe dane, takie jak termin urlopu czy preferencje co do układu apartamentu. Niewątpliwie łatwiej nam dobrać ofertę, jeśli znamy możliwości finansowe i zakładany budżet na kwatery prywatne.

Polecamy najlepsze kwatery prywatne Orebic

Willa Marija

Jest to jeden z najlepszych obiektów w Orebicu. Posiada własny parking a przy uliczce, w której znajeduje się willa, jest dobry bar, oferujące świetne i niedrogie posiłi. Jeśli szukałeś oferty z wyżywieniem, to polecam szczególnie.
Obiekt idealnie nadaje się dla większych grup. Gospodarze tworzą wspaniałą atmosferę. Oferują również swoje domowe produkty, takie jak oliwa, wino białe i czerwone.

 

Kwatery Peljesac

Warto zapoznać się z mapą Płw. Peljesac by wiedzieć, która jego część jest dla Państwa najbardziej interesująca. Pod względem kwater prywatnych na Peljesacu najlepiej jest po stronie południowej, tutaj też są najlepsze plaże, ale północna część półwyspu to miejsca o mniejszym ruchu turystycznym i bardziej spokojne.
 

Proponowane przez nas:

Robi Perna   3 kolory kuciste   Otello Kuciste   ofelia Viganj

  • Willa Robi - Świetne, 4 apartamenty, idealnie nadające się na pobyt grup.

W ostatnich dwóch latach willa Robi w Pernie znacząco podniosła swoją jakość i niebawem można oczekiwać oddania nowego apartamentu w tym domu. Polecamy większym grupom, które szukają wygodnych kwater.

  • 3 kolory - Idealne dla trzech rodzin, jadących w grupie.

Idealne miejsce dla tych, którzy szukają dobrego i niedrogiego lokum. W pobliżu jest świetna restauracja Vrgorac, oferująca nie tylko dania z karty, ale również możliwość wykupienia posiłków całodziennych.

  • Otello - Świetne dla surferów.

Podobnie jak 3 kolory i Robie, kwatera ta znajduje się w pobliży restauracji Vrgorac. Dobre warunki i super ceny. Polecamy, szczególnie tym, którzy szukają kwatery z dwiema osobnymi sypialniami.

  • Willa Ofelia Viganj - Gospodarze gotowi są pilnować sprzętu windsurfingowego na plaży. Warunki do uprawiania windsurfingu w Viganj sa OLIMPIJSKIE!
     

W pobliżu tej oferty również nie brakuje restauracji. Polecamy.

Komentarze

Ja zdecydowanie polecam tą stronę półwyspu gdzie jest Orebić. Kwater jest tu dużo ale warto zwrócić uwagę na te polecane i z dobrymi opiniami. My pojechaliśmy w ciemno i trafiliśmy fatalnie. Czytaliśmy na forach, że zawsze można coś znaleźć i sie potargować. Jedyne co udało nam się znaleźć to zatęchła nora, bo inaczej tego nie da się określić i musieliśmy płacić 60 euro za noc za 4 osoby. To co mi oferowaliście przed wyjazdem, było dużo lepsze a różnica w cenie żadna. Mój mąż oczywiście zawsze przedobrzy. Teraz już mamy rezerwację i nie możemy się doczekać wyjazdu na Chorwacje. Będziemy mieszkać w Willi Ivana. Ma dobre opinie i świetną cenę. Polecam. Czy znacie jakieś fajne kwatery w Loviste, tam na koncu półwyspu. Nam się tam bardzo podobało. Chyba, że znacie jakieś ine, fajne kwatery w spokojnej mieścinie na Peljesacu? My tu będziemy przez kilka lat przyjeżdżać, bo to super baza wypadowa.
Czy w Pernie znajdują się szkoły windsurfingu i można się zapisać na kurs? Jestem zainteresowany willa Robi. Czy internet jest w całym domu, czy tylko w jakiejś części? W zeszłym roku byłem w Igrane i miałem mieć net na kwaterze, ale okazało się, że był tylko koło mieszkania mojego gospodarza. Generalnie kwatera była OK, ale teraz szukam czegoś "z prawdziwym" internetem. Czy mogę liczyć na to w tym domu? Ktoś zna tę kwaterę? Może mi ktoś coś więcej powiedzieć? Nie chcę znów biegac z laptopem po schodach i siedzieć na murku by złowić sygnał ;)

8.0
Liczba opinii: 2Liczba wyświetleń: 104751

(92)

Polecane obiekty