Chorwacja Kwatery Prywatne

Kwatery prywatne Chorwacja

Jest to najpopularniejsza forma zakwaterowanie w Chorwacji. Kwatery prywatne w Chorwacji dostępne są zarówno na wybrzeżu, jak i w części kontynentalnej, w Slavonii, Baranii.
Charakteryzują się przystępną ceną oraz przyzwoitym standardem. Można je wynająć praktycznie o każdej porze roku, ale należy pamiętać, że są miejsca, gdzie po zakończeniu sezonu miejscowości turystyczne praktycznie zamierają. Bywa, że nie można znaleźć zakwaterowania w maju lub kwietniu, jeśli nie posiadało się wcześniejszej rezerwacji. Kwatery prywatne w Chorwacji należy traktować jak hotele i raczej nie wybierać się w podróż bez rezerwacji.

Kwatery prywatne Dalmacja

 

Tu sytuacja ma się trochę lepiej. Kwatery prywatne w Dalmacji charakteryzuje to, że najczęściej w tym samym domu, w którym będzimy zakwaterowani będzie mieszkał gospodarz (właściciel).
Przed sezonem należy się jednak spodziewać, że nie będzie on przygotowany na przyjęcie niespodziewanych gości, dlatego i w tym przypadku należy się stosować do zasady, że nejlepiej jechać z voucherem.

Kwatery prywatne Orebić

Od kilku lat obserwujemy wzmożone zainteresowanie tym ośrodkiem turystycznym. Kwatery prywatne Orebić to w dużej mierze nowe, ładne apartamenty, idealnie nadające się na wczasy w Chorwacji.

Polecamy najlepsze kwatery prywatne Orebić

Willa Marija
 

Kwatery prywatne Peljesac

Pozostałe miejscowości na Płw.Peljesac też oferują coraz lepszy standard. Najszybciej pod tym względem rozwija się "mekka surferów", czyli Perna, Kuciste, Viganj.

Oto poszczegolne z nich:


Robi Perna   3 kolory kuciste   Otello Kuciste   ofelia Viganj

Willa Robi
Willa Ofelia Viganj
 

Komentarze

Liczba wyświetleń: 109657

(93)

Polecane obiekty